2023-2024. tanév
versenyeredményei
FELSŐ TAGOZAT
Az Ókor titkai történelmi vetélkedő - Mosonmagyaróvár
Jenőffy Kamilla 6.a, Kézdi Léna 6.a, Virág Boglárka 6. a IV-V. hely
Felkészítő pedagógus: Tóthné Gősi Erika Klára
Német vers- és prózamondó verseny - Hegyeshalom
Berki Levente 3.a III. hely
Ujj János 6.a III. hely
Adamciková Karolina 3.b I. hely
Felkészítő pedagógus: Tóthné Gősi Erika Klára
Práger Péter Zsombor 5. a II. hely
Leinwetter Martin 4.a II. hely
Iváncsics Luca 4.a III. hely
Kalocsai Ada 3. a II. hely
Felkészítő pedagógus: Vassné Pákozdi Gabriella
Anyanyelvi játékok - Lőrincze-nap - Hegyeshalom
Csapatverseny - I. hely
Smauzer Petra 8.a, Cseh Dorka 6.a, Kézdi Léna 6.a, Práger Péter Zsombor 5. a
Felkészítő pedagógus: Bognár Mária
Wass Albert versmondó verseny Mosonmagyaróvár
Práger Péter Zsombor 5.a III. hely
Felkészítő pedagógus: Bognár Mária
Vármegyei Német Nemzetiségi
Vers- és Prózamondó Verseny
Práger Péter Zsombor 5. osztály különdíj
Felkészítő pedagógus: Vassné Pákozdi Gabriella
Kiskörzeti Népdaléneklési Verseny Hegyeshalom
Smauzer Petra 8.a ezüst minősítés
Felkészítő pedagógus: Stuthné Salzer Erika
"Éljen a magyar szabadság" történelmi vetélkedő
Molnár Réka Hanna, Takács Máté Mihály 8. a I. hely
Éliás-Béri Amira, Légrádi Jázmin Hanna, Baranyai Hunor Tibor 7. a IV. hely
Felkészítő pedagógus: Bohárné Leszkovich Gabriella
ALSÓ TAGOZAT
Vármegyei Német Nemzetiségi
Vers- és Prózamondó Verseny
Sipos Anna 3. a I. hely
Felkésztő pedagógus: Vassné Pákozdi Gabriella
Kiskörzeti Népdaléneklési Verseny Hegyeshalom
Maász Balázs 2.a kiemelt arany minősítés
Gerlicék énekegyüttes ezüst minősítés
Adamcíková Karolina, Fekete Lívia, Molnár Véda 3.b
Bálilntfi Zalán, Salzer Anna, Sipos Anna 3.a
Nagy Ádám 2.b
Dalospacsirták énekegyüttes arany minősítés
Darázs Anna, Iváncsics Luca Sára, Jenőffy Boróka,
Kézdi Luca, Maász Csenge 4.a
Elek Bíborka 4.b, Maász Balázs 2.a
Felkészítő pedagógus: Stuthné Salzer Erika
Barsi Ernő Vármegyei Népdaléneklési
Minősítő Verseny - területi verseny
Maász Balázs 2.a arany minősítés
Gerlicék énekegyüttes ezüst minősítés
Adamcíková Karolina, Molnár Véda 3.b
Bálilntfi Zalán, Salzer Anna 3.a, Maász Csenge 4.a
Nagy Ádám 2.b
Dalospacsirták énekegyüttes arany minősítés
Darázs Anna, Iváncsics Luca Sára, Jenőffy Boróka,
Kézdi Luca, Maász Csenge 4.a
Elek Bíborka 4.b, Maász Balázs 2.a
Felkészítő pedagógus: Stuthné Salzer Erika
Körzeti vers- és mesemondó verseny Jánossomorja
1. évfolyam
Vers kategória
Lang Lili I. hely
Lakó Zsombor II. hely
Mese kategória
Sipos Alíz III. hely
Juhász Emma különdíj
Verses mese kategória
Koloszár Benett II. hely
Urbán Szófia különdíj
Felkészítő pedagógus: Baginé Tóth Tünde
2. évfolyam
Vers kategória
Leinwetter Linett 2.a II. hely
Mese kategória
Kóczán Viktor Tóbiás 2.a különdíj
Verses mese kategória
Molnár Levente 2.a III. hely
Felkészítő pedagógus: Stuthné Salzer Erika
Verses mese kategória
Nagy Ádám Máté 2.b I. hely
Felkészítő pedagógus: Kondor Rita
3. évfolyam
Vers kategória
Kalocsai Ada 3.a I. hely
Mese kategória
Berki Levente 3.a különdíj
Verses mese kategória
Klimo Janka 3.a II. hely
Felkészítő pedagógus: Miliczki-Mátyás Anikó
Vers kategória
Ranyák Hanna 3.b III. hely
Mese kategória
Fekete Lívia Anna 3. b III. hely
Felkészítő pedagógus: Grund-Schmitzhofer Nóra
4. évfolyam
Vers kategória
Darázs Anna 4.a III. hely
Mese kategória
Leinwetter Martin 4.a különdíj
Verses mese
Iváncsics Luca Sára 4.a III. hely
Felkészítő pedagógus: Gábriel Anett
Mese kategória
Németh Kristóf 4.b II. hely
Verses mese kategória
Farkas Máté Miklós 4.b különdíj
Felkészítő pedagógus: Miliczki-Mátyás Anikó
Barsi Ernő Vármegyei Népdaléneklési
Minősítő Verseny - vármegyei forduló
Dalospacsirták énekegyüttes - arany minősítés
Darázs Anna 4.a, Iváncsics Luca Sára 4.a,
Jenőffy Boróka 4.a, Maász Csenge 4.a,
Kézdi Luca, 4. a, Maász Balázs 2. a
Felkészítő pedagógus: Stuthné Salzer Erika
SPORT
Diákolimpia - labdarúgás II. hely
Horváth Nimród 5.a, Matina Botond 5.a, Práger Péter Zsombor 5.a
Stuth Dávid 6.a, Németh Kornél 6.a, Baranyai Hunor 7.a, Mitró Benjámin 6.a
Levéli ugrógála
Helyből távolugrás II.kcs. lány
Fekete Viktória 5.a III. hely
Bagonyi Lara 4.b VI. hely
Baltová Alíz 4.b VIII. hely
Helyből távolugrás II. kcs fiú
Farkas Máté Miklós 4.b IV. hely
Bálintfi István Zalán 3.a IX. hely
Helyből távolugrás III.kcs. lány
Marton Sára 6.a III. hely
Zsuppán Hanna 5.a V. hely
Pető Laura 6.a VI. hely
Helyből távolugrás III.kcs. fiú
Stuth Dávid 6.a I. hely
Halász Kevin 6.a IV. hely
Matina Botond 5.a IX. hely
Helyből távolugrás IV.kcs. lány
Baltová Liana 7.a I. hely
Molnár Vanda 8.a IV. hely
Helyből távolugrás IV.kcs. fiú
Madaras Árpád 8.a VII. hely
Salzer Márton 7.a X. hely
Helyből hármasugrás II. kcs.lány
Baltová Alíz 4.b IV. hely
Fekete Viktória 5.a VI. hely
Bagonyi Lara 4.b VII. hely
Helyből hármasugrás II. kcs. fiú
Farkas Máté Miklós 4.b IV. hely
Bálintfi István Zalán 3.a IX. hely
Helyből hármasugrás III. kcs.lány
Zsuppán Hanna 5.a IV. hely
Marton Sára 6.a V. hely
Pető Laura 6.a VI. hely
Helyből hármasugrás III. kcs.fiú
Stuth Dávid 6.a I. hely
Halász Kevin 6.a V. hely
Helyből hármasugrás IV. kcs.lány
Baltová Liana 7.a I. hely
Helyből hármasugrás IV. kcs.fiú
Madaras Árpád 8.a IV. hely
Salzer Márton 7.a X. hely
Távolugrás II.kcs.lány
Fekete Viktória 5.a VII. hely
Baltová Alíz 4.b VIII. hely
Bagonyi Lara 4.b IX. hely
Távolugrás II.kcs. fiú
Farkas Máté Miklós 4.b VI. hely
Bálintfi István Zalán 3.a VIII. hely
Távolugrás III.kcs.lány
Marton Sára 6.a IV. hely
Pető Laura 6.a V. hely
Zsuppán Hanna 5.a VI. hely
Távolugrás III.kcs.fiú
Stuth Dávid 6.a I. hely
Halász Kevin 6.a II. hely
Távolugrás IV.kcs.lány
Molnár Vanda 8.a V. hely
Távolugrás IV.kcs. fiú
Salzer Márton 7.a IX. hely
Felkészítő pedagógus: Bálintfi István
Diákolimpia
Körzeti atlétika verseny Mosonmagyaróvár
II. kcs. fiú csapatverseny V. hely
Horváth Nimród,5.a Tóth Vince 5.a, Farkas Máté 4.b,
Baranyai Attila 4.b, Bálintfi I. Zalán 3.a
II. kcs. lány egyéni verseny
Baltová Alíz 4.b IV. hely, Bagonyi Lara 4.b X. hely,
Fekete Viktória 5.a XI. hely, Klimo Janka 3.a XIX. hely
III. kcs. egyéni verseny
60 m futás Stuth Dávid 6.a III. hely
600 m futás Baranyai Hunor 7.a I. hely
Távolugrás:
Stuth Dávid 6.a III. hely
Kislabdahajítás:
Légrádi Jázmin 7.a I. hely, Tóth Mira 6.a III. hely,
Légrádi Panka 5.a IV. hely, Berki Brendon 6.a III. hely
III. kcs. lány csapatverseny III. hely
Tóth Mira 6.a, Pető Laura 6.a, Marton Sára 6.a,
Budi Henrietta 5.a, Urbán Bíborka 5.a
III. kcs fiú csapatverseny III. hely
Baranyai Hunor 7.a, Berki Brendon 6.a, Halász Kevin 6.a,
Stuth Dávid 6.a, Matina Botond 5.a, Weisz Máté 5.a
III. kcs fiú egyéni összetett
Baranyai Hunor 7.a III. hely, Stuth Dávid 6.a VIII. hely,
Berki Brendon 6.a, XI. hely
III. kcs. lány egyéni összetett
Tóth Mira 6.a, X. hely, Pető Laura 6.a XIV. hely
IV. kcs. lány egyéni összetett
Baltová Liana 7.a II. hely, Mayer Panna 8.a X. hely,
Csóka Vivien 8.a XI. hely, Molnár Vanda 8.a XIII. hely
IV. kcs. fiú egyéni összetett
Mocsel Oszkár 7.a VI. hely, Kiss Benedek 8.a X. hely,
Halász Olivér 8.b XI. hely, Salzer Márton 7.a XIII. hely
IV. kcs. lány csapatverseny II. hely
Mayer Panna 8.b, Baltová Liána 7.a, Molnár Vanda 8.a,
Csóka Vivien 8.a, Laczó Viola 8.a
IV. kcs. fiú csapatverseny III. hely
Mocsel Oszkár 7.a, Kiss Benedek 8.a, Halász Olivér 8.b
Salzer Márton 7.a, Vajnai Márk 7.a
IV. kcs. egyéni verseny
1500 m futás Kiss Benedek 8.a I. hely, Salzer Márton 7.a II. hely,
Mayer Panna 8.a III. hely
300 m futás Csóka Vivien 8.a II. hely, Németh Márk 7.a III. hely,
Mocsel Oszkár 7.a II. hely, Németh Márk 7.a III. hely
100 m futás Molnár Réka 8.a IV. hely
Kislabdahajítás
Mocsel Oszkár 7.a I. hely,
Baltová Liana 7.a II. hely, Baltová Bernadett 8.a III. hely
Súlylökés
Mitró Benedek 8.b II. hely, Mocsel Oszkár 7.a IV. hely,
Szubi Sándor 8.b V. hely, Baltová Liana 7.a I. hely
Molnár Vanda 8.a II.hely, Baltová Bernadett 8.a III. hely
Felkészítő pedagógus: Bálintfi István