A www.lorincze-hhalom.hu oldal a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmaz, melyet a honlap használatával Ön tudomásul vesz.

Lőrincze Lajos Általános Iskola

Hegyeshalom

Elérhetőségek

OM azonosító: 030647

Igazgató:
Tel:
96/568020

Iskola:
Tel:
96/220-100

E-mail:
lorincze.iskola@gmail.com

Web:
http://www.lorinczehhalom.hu

Versenyképes Tudásért Alapítvány

A Lőrincze Lajos Általános Iskola Hegyeshalom Alapítványa a VERSENYKÉPES TUDÁSÉRT ALAPÍTVÁNY

adószám: 19112233-1-08

Kérjük támogassa adója 1 %-ával az iskolánkat!

Tájékoztató az új munkarendről

Tisztelt Szülő!

 

A Kormány 1102/2020. (III. 14.) Korm. határozatában foglaltak alapján, azaz a koronavírus miatt a köznevelési intézményekben új munkarend bevezetésére tekintettel, kifejezetten kérem, hogy gyermeke 2020. március 16-án, hétfőn már ne jelenjen meg az köznevelési intézményben.

Az új munkarend értelmében a tanulóknak tilos az intézmény oktatási célú látogatása, tanítás nem lesz. A rendkívüli intézkedés végrehajtása érdekében kérem együttműködését a gyermek felügyeletének megszervezésében mindannyiunk, de elsősorban a ránk bízott tanulók biztonsága érdekében.

A tantermen kívüli tanulással és további lényeges információkkal kapcsolatban a közeljövőben tájékoztatást nyújtok.

 

Tisztelettel: Nusserné Bedő Gyöngyi igazgató.

2020. március 15.

 

 1. a osztály

Osztályfőnök: Koloszárné Kovács Sarolta
  1. Bogár Rikárdó
  2. Budi Henrietta Vivien
  3. Fekete Viktória Titanilla
  4. Frank Zita Mária
  5. Frey Ádám
  6. Gáncs Ádám
  7. Glaser Hugó József
  8. Gudics Kira
  9. Horváth Arabella
  10. Horváth Dániel
  11. Horváth Nimród
  12. Kotrusz Leonard
  13. Kovács Marcell
  14. Légrádi Panka Boglárka
  15. Matina Botond
  16. Mocsel Edina
  17. Práger Péter Zsombor
  18. Rostás Dominik
  19. Soperla Bianka
  20. Szakály Alex
  21. Tóth Vince Norbert
  22. Vincze Huba
  23. Völgyesi Stefi
  24. Weisz Máté
  25. Welleschütz Jázmin
  26. Zsuppán Hanna

2. a osztály

Osztályfőnök: Stuthné Salzer Erika
  1. Balka Szelina
  2. Berki Brendon
  3. Bölcskei Milán Gábor
  4. Cellár László
  5. Cseh Dorka
  6. Csirikusz Csenge
  7. Dudoma Béla László
  8. Frey Dániel
  9. Halász Kevin
  10. Jenőffy Kamilla
  11. Kézdi Léna
  12. Krajczár Norbert Lóránt
  13. Kundi Dominik
  14. Marton Sára
  15. Mitró Benjámin
  16. Molnár Polli
  17. Nagy Leonetta
  18. Németh Kornél Zoltán
  19. Pető Laura
  20. Stuth Dávid
  21. Szücs Botond
  22. Tóth Mira
  23. Török Ádám
  24. Ujj János Imre
  25. Virág Boglárka
  26. Welleschütz Kevin
  27. Zsuppán Zoé

3. a osztály

Osztályfőnök: Göcsei Karolina
  1. Bagonyi Zamira Hajnalka
  2. Baltová Liana
  3. Baranyai Dániel
  4. Baranyai Hunor Tibor
  5. Böröczky Ferenc Noé
  6. Éliás-Béri Amira
  7. Fóris Barnabás
  8. Gősi Mátyás
  9. Horváth Álmos Lukács
  10. Kaproncai Bálint
  11. Klimó Anna
  12. Krivák Dávid
  13. Kükedi Benedek
  14. Légrádi Jázmin Anna
  15. Mocsel Dávid Oszkár
  16. Németh Márk Péter
  17. Salzer Márton
  18. Sík Petra
  19. Stigler Vanessza Kármen
  20. Vajnai Márk
  21. Vida Csongor   

4. a osztály

Osztályfőnök: Miliczki-Mátyás Anikó
  1. Baltová Bernadett
  2. Csirikusz Zsombor
  3. Csóka Vivien
  4. Kanka Szilvia
  5. Kézdi Kitti
  6. Kiss Benedek
  7. Laczó Viola Tünde
  8. Madaras Árpád Martin
  9. Major Kira Alexandra
  10. Marton Máté
  11. Molnár Imre József
  12. Molnár Réka Hanna
  13. Molnár Vanda
  14. Pap Péter Pál
  15. Ruzsa Zsolt
  16. Sághy Botond
  17. Smauzer Petra
  18. Takács Máté Mihály
  19. Vajdi Nóra Vincze
  20. Vajk András

4. b osztály

Osztályfőnök: Kondor Rita
  1. Asztalos Arabella
  2. Cimpián Domonkos
  3. Gál Bettina
  4. Gidai Máté
  5. Góth Christopher
  6. Halász Olivér
  7. Horváth Ramóna
  8. Lőrinczi Dávid
  9. Mayer Panna
  10. Mitró Benedek
  11. Mocsel Lajos Tibor
  12. Nagy Dominik
  13. Polonkai Bálint Lajos
  14. Rácz Anasztázia
  15. Skerlec Ramóna Katalin
  16. Skerlec Szilveszter Pál
  17. Szarka Ilona Eszter
  18. Szubi Máté
  19. Szubi Sándor
  20. Trebula Petra

5. a osztály

Osztályfőnök: Bognár Mária
  1. Bachmann Róbert
  2. Bódi Krisztina
  3. Bogár Kármen Pamela
  4. Herman László
  5. Horváth Jázmin Anna
  6. Horváth Kitti Dorina
  7. Jenőffy Hanga
  8. Kaiser Dávid
  9. Kaproncai Ákos
  10. Kormos Bence
  11. Lugosi Adrienn
  12. Lajtai Csenge
  13. Mocsel Hajnal
  14. Nagy-Domsitz Alina
  15. Nagy Kende
  16. Nagy Zoltán
  17. Németh Bence
  18. Németh Kornél
  19. Ocskai Amira Jázmin
  20. Salzer Géza Kristóf  
  21. Zsédely Dániel

6. a osztály

Osztályfőnök: Tóthné Gősi Erika Klára
  1. Bagonyi Ármin Mihály
  2. Bokodi Lina
  3. Éliás - Béri Barnabás
  4. Galgóczi Eszter Dominika
  5. Gulyás Bendegúz
  6. Jagadics Bence Adrián
  7. Kézdi Kiara
  8. Kiss Gergely
  9. Kovács István András
  10. Lapincs Márk
  11. Madaras Léna Réka
  12. Maráczi Martin
  13. Metzker Maja
  14. Nagy Laura
  15. Németh Nina
  16. Németh Noémi Virág
  17. Ötvös Noel
  18. Polonkai Lili Kata
  19. Sárkány Olivér
  20. Stigler Alex Géza
  21. Stuth Réka
  22. Szilágyi Kinga
  23. Takács Boldizsár
  24. Taufer Ciprián

7. a osztály

Osztályfőnök: Bohárné Leszkovich Gabriella
  1. Andrássy Gellért
  2. Bachmann Regina
  3. Baranyai Jázmin Adrienn
  4. Baranyai Krisztián
  5. Bogácsi Dorina
  6. Buspataki Attila
  7. Darázs Dániel
  8. Dubi Dominik
  9. Herman Luca
  10. Kutassy Luca Hanna
  11. Lang Annamária
  12. Miklós Árpád
  13. Miliczki Áron
  14. Sághy Imre
  15. Séra Patrik
  16. Strasser Stella Dorina
  17. Ujj Edina Ilona

7.b osztály

Osztályfőnök: Szoboszlai Sándorné
  1. Farkas Olivér
  2. Fekete Ábel Attila
  3. Gidai Gábor
  4. Halász István Benjamin
  5. Holdosi Dzsesszika
  6. Horváth Barnabás
  7. Mitró Barnabás
  8. Pető Zoltán Dominik
  9. Roszmann Richárd
  10. Szalay Petra Adrienn
  11. Szarvas János
  12. Trebula Krisztián
  13. Varga Ivett

 8. a osztály

Osztályfőnök: Nyársik Zsuzsanna
  1. Bagi Levente
  2. Béri Imola
  3. Bogyai Fruzsina
  4. Buni Noémi Alexa
  5. Glaser Levente
  6. Hadnagy Dorina
  7. Horváth Márk
  8. Nagy Csenge
  9. Nagy Kamilla
  10. Pap Boglárka
  11. Selyem István
  12. Stuth István
  13. Szücs Bálint
  14. Tompa Krisztián

 8. b osztály

Osztályfőnök: Bálintfi István
  1. Buzás Rebeka
  2. Erdős Alexander
  3. Fábry Kevin
  4. Kaproncai Alex
  5. Krajcsirik Szabocs
  6. Kükedi Laura
  7. Mester Dávid
  8. Mezei Dávid
  9. Németh Viktória Zsuzsanna
  10. Ötvös Jázmin Zsüliett
  11. Reményi Rebeka Nóra
  12. Szőke Damján
  13. Takács Csilla Veronika
  14. Takács Patrik Norbert
  15. Tölgyes Zalán
  16. Welleschütz Szabolcs